سلام دنیا!

سلام دنیا! - وبلاگ آزنا هاست

بنــــام خداونـد جان و خــــرد          کزین برتر اندیشه بر نگذرد

خداوند نــام و خداوند جــــای         خـداونــد روزی ده رهنمـای

لوگوی آزنا هاستسلام. خوب هستین؟! اوضاع بر وفق مراد هست؟ جیب تون پر پول هست؟ لب تون خندون هست؟ سایت تون توپ هست؟ هاست تون خوب هست؟ سرور تون لانچ هست؟ لایسنس تون وریفای هست؟ وردپرس تون آپدیت هست؟ خب بریم سر اصل مطلب که امر خبر رو نبایستی به تاخیر انداخت(فهمیدین دیگه نیتم خیر هست!).

خوب یا عالی؛ مسئله این است!

نمیدانم تا حالا شده که اینقدر بیکار باشین که به این فکر کنین که هاست های شرکت های هاستینگ ایرانی چقدر با بقیه تفاوت داره؟! از قیمت و پشتیبانی گرفته تا سرعت و کیفیت! الحق و الانصاف که دارن خیلی خوب کار میکنن (خب چی بگم! کارشون رو یه جورایی بلدن البته یه جورایی ها!) منتها جایی که آب هست تیمم باطل هست. جایی که عالی هست نیازی به خوب نیست. ما اومدیم تا عالی باشیم(خب فهمیدین دیگه ما عالی هستیم!).

از راه نرسیده…

خب لابد الان با خودتون میگین آزنا هاست از راه نرسیده شد عالی! زود قضاوت نکنین. شعار ما رو داشته باش: «آزنا هاست، یه میزبان خوب!». ما هم مثل شما و شاید هم شما مثل ما فکر می کنیم که هنوز اول راه هستیم و هنوز خوب هستیم و بایستی خیلی تلاش کنیم تا عالی بشیم آخه خیلی مشتریان توپ و باحال و با معرفتی مثل خود تو داریم. (براتون سنگ تموم گذشتما!).

برای همین و برای احترام به شعور خودمان و شما (بهتون بر نخوره ها احترام گذاشتیم دیگه!) گفتیم بنویسیم «یه میزبان خوب!» که اگه بعدا توفیق شد و با همراهی خودت شدیم عالی، اون موقع با یه تخفیف تپل میکنیمیش عالی!

سلام دنیا! - وبلاگ آزنا هاست

 

آزنا؟ آزنا هاست؟

خب الان شاید بپرسید این هاست که هاست هست. این آزنا دیگه چیه؟ اصلا از کجا آوردیم و معنیش چیه؟ خب تا اونجایی که ما میدونیم دو تا آزنا تو کشور عزیزمون داریم. یکی شهرستان آزنا در استان لرستان هست. اون یکی دیگه که اتفاقا و از قضا هم ما اسم آزنا هاست رو از روی اون ورداشتیم نام یک کوه در شهرستان گرمی واقع در استان اردبیل است. همواره در ادبیات کهن سرزمین کهن ما کوه نماد صلابت، پایداری، استواری و کلی چیزای خوب دیگه بوده و است. ما هم در انتخاب این نام این همه چیز خوب رو به فال نیک گرفته و هم زمان با نیمه شعبان، ولادت منجی عالم بشریت، حضرت قائم(عج) یه استارت خوشگل و قوی زدیم.

آزنا هاست، یه میزبان خوب!

در حال حاضر ما در آزنا هاست هاست سی پنل(هاست آلمانهاست دایرکت ادمین(هاست ایرانثبت دامنه ملی(ثبت دامنه .ir)، ثبت دامنه بین المللی(ثبت دامنه com org net و…)، گواهینامه امنیتی SSL استاندارد(Globe SSL) رو به صورت بر خط و سیستمی برای شما آماده کرده ایم.

شایان ذکر است خدماتی مانند طراحی وب سایت – پیامک متنی و پیامک صوتی – توسعه اپلیکیشن ها نیز در حال آماده سازی هستیم که به زودی دیر ارائه خواهیم کرد.

آزنا هاست، یه میزبان خوب!

6
اشتراک‌گذاری
آزنا هاست

آزنا هاست فعالیت رسمی خود را مصادف با نیمه شعبان سال 95 با هدف ارائه خدماتی سریع تر و با کیفیت تر در عرصه میزبانی وب(هاست)، سرور، ثبت دامنه، طراحی وب سایت و پیامک شروع به کار نموده است و این راه هم چنان ادامه دارد...

ارسال پاسخ